14 Mayıs 2009 Perşembe

aşka gönül verdin kolların kanat olsun!

ne yazacağımı bilemiyorum. depresif ruh halimden bahsedip zaten depresif olan okurumun içini kıymak istemiyorum. zaten 2 gündür gül yüzüne hasret kaldım. dün bir de sosyetik olmamış mı bizimkisi. o kadınla da nasıl takılıyor anlayabilmiş değilim. ben dün onunla aynı servise bindim, uyumaya çalışıyorum, lakin teyze bir an susmadı, sürekli telefonla konuştu, üstelik gayet yüksek bir desibelden. sibelden.. belden.. elden..

ev maceraları son gaz devam ediyor. dün baktığımız içi dolu bir evin içinden eski sevgilim çıkmasın mı? çıkmasa iyiydi, lakin çıktı, götün götün kaçtım evden. eleman da beni tanımazlıktan gelmedi mi.. hafızamdan kazımak istediğim bu pek muhteşem insanı bir anda karşımda görünce bendeki şaşkınlığı tahmin edersiniz..

ve baktıklarımızdan biri etkiledi beni. hangar gibi bir ev, dehşet büyük. üstelik 1.200 kirası. ama o evi nasıl doldurcaz falan, bilemiyorum. bugün yine acıbademde olacağız. bu çocukla aylaklık etmek iyiden iyiye hoşuma gitmeye başladı. macera dolu amerika.. pardon acıbadem. veya o an hangi semtin sokaklarını arşınlıyorsak orası işte. insanların samimiyeti de ayrı bir enteresan. anadolu yakası gerçekten bir başka. istanbul değil sanki, anadolu yakası ya, anadolu insanı burda mı yetişiyor nedir, hiç gudubet insana denk gelmedik şimdiye kadar.. tık tık tık.. nazar değmesin maşallah..

benim dalasım geldi, çok çok özledim. yaz gelsin, evleneyim, kursumu tamamliyim, gidelim sevgiliyle dalmaya. oh, suyun altında balıklarla balık, alıklarla tavuk olayım. en sevindiğim!

bu arada oyun çıktı, çok da iyi oldu seyirciyle buluşmak. tabu mabu kalmadı bende. ama daha bir iyice çalışalım dedik, başka gösterim etmeme kararı aldık. şimdi erdem'in oyununa seyirci topluyorum. şş, siz de gelin ey okur milleti.

hadin gari, azcık iş yapayım.
selametlen.

ps: başlık için bkz. duman - senin marşın (kıskandım kızım napiyim, hep sen mi yapıcaksın! :))

2 yorum:

malumafatrus dedi ki...

ben doğuştan sosyetiktim ama şimdi birde yalaka birşey olup çıktım. Bir yandan da şöyle düşünebiliriz, her kötünün içindekini keşfetmeyi becerebiliyorum belki:)

Ama yani bu eski sevgili olayı bomba olmuş. Ay anam pek fena...iyi ki oyuncusun haniçaktırmamayı becermişsin, ben kesin bir kızarıp bozarırdım.

akarsuo dedi ki...

ya karar vermeden önce şu ev işine, senin ex'lerden bir diğeri nişantaşında oturuyormuş onun eve de bak istersen :)