18 Mayıs 2009 Pazartesi

wake from your sleep..

güne exit music (for a film) dinleyerek başlıyorsam bu bugünden bana hayır gelmeyeceği anlamına gelir. gelirse gelsin, umrumda değil. bunalım yattım, bunalım kalktım. şimdi de bir güzel kaçış şarkısı dinlemişim, çok mu!
yazı yazmak düşünmek ya aslında, yani insan düşündüğünü yazıyor haliyle. acaba ben az yazdığım için mi az düşünüyorum. oturuyorum mesela birşey yazmaya, elim kitleniyor, açılamıyorum uzun bir süre. daha çok pratik yapmam lazım sanırım. daha sık yazayım artık bari.

bu arada ev maceralarımızın sonuna geldik. artık nişantaşı'lı olduk. ama acıbadem nişantaşılısı. umutlarımızı hemen hemen tamamen yitirmek üzere olduğumuz bir akşamüstü gördüğümüz bir ilan ile hayırlı olacağını umduğumuz bir işe giriştik. bakalım nasıl olacak. şimdi eşya meseleleri var. birkaç dergi karıştırıp biraz fikir sahibi olmaya çabalasam iyi olacak, zira gelinlik mevzuunda olduğu gibi bunda da beynim boş. güzel olmasını, klasik olmamasını istiyorum da başka birşey istemiyorum. o da nasıl olacak onu da bilemiyorum.

yarın tatil ya, bugün geçmez kesin. üstelik çarşamba yine pazartesi sendromu yaşatır bünyeye ama sonrası perşembe ve cuma hemen geçer. hatta haftasonu da hemen geçer. zaman öyle ya da böyle geçiyor, kaybolan bizim boşluklarımız oluyor.

fesupanallah...

Hiç yorum yok: